Igazgatói asszisztens

munkakörre dunaharaszti telephelyünkre munkatársat keresünk
Elvárások:
  • Főiskolai vagy felsőfokú végzettség;
  • Tárgyalóképes angol nyelv használata, írásban is;
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (Microsoft Office, Outlook, Internet);
  • Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat;
  • Rugalmasság, terhelhetőség, jó alkalmazkodó képesség;
  • Jó szervező, kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • Gyakorlatias feladatértelmezés;
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés;
  • Megbízhatóság, lojalitás;
  • Stressztűrő képesség
  • HR, Marketing tapasztalat, média ismeretek
Feladatok
  • A vezető napi munkájának támogatása;
  • A vezető kérésére egyszerűbb szakmai anyagok, beszámolók, felkészítők összeállítása;
  • Irodai adminisztráció, dokumentumok és nyilvántartások naprakész vezetése;

Amit kínálunk:
  • Stabil munkahelyet egy nagy múltú nemzetközi cégnél;
  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok;
  • Folyamatosan fejlődő, professzionális vállalati környezet;
  • Vállalati telefon

Munkavégzés helye

Dunaharaszti, Jedlik Ányos utca 27-29.

Munkaidő

napi 8 óra (8:00-17:00, egy óra ebédidővel)

Fényképes Önéletrajzokat várunk, motivációs levéllel: e-mail: karrier@transemex.hu